Ubiegający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda na mikstackim rynku

W ostatnim dniu kampanii ubiegający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda odwiedził Mikstat. – Jestem ogromnie dumny z tego wielkiego sukcesu i z tej wielkiej zmiany – mówił o dokonaniach kończącej się kadencji. Zapewniał równocześnie, że właśnie on jest gwarantem tego, że linia, którą przyjęli przed 5 laty będzie nadal kontynuowana. 

Prezydent apelował do zebranych na mikstackim rynku, aby poszli na wybory. – Jeżeli państwo chcecie, żebyśmy rozstrzygnęli te wybory w pierwszej turze to bardzo proszę, żebyście po pierwsze poszli do nich, po drugie żebyście namawiali do tego swoje rodziny, znajomych, przyjaciół, wszystkich, których możecie namówić do tego, żeby zrealizowali to swoje najważniejsze obywatelskie, demokratyczne prawo, ale w moim przekonaniu także w gruncie rzeczy obywatelski obowiązek wobec Ojczyzny. Żeby iść do wyborów, żeby głosować, żeby decydować o Polsce – przekonywał.

Mówiąc o programie 500 Plus, Andrzej Duda nie ukrywał, że 5 lat temu wielu wątpiło, czy to jest możliwe. – Przyznacie państwo, że także i tutaj w Mikstacie było wielu ludzi, którzy mówili, że wprowadzenie tego programu jest niemożliwe – przekonywał. – To samo mówiła dzisiejsza opozycja, że my chcemy rozwalić budżet, że my zniszczymy finanse państwa, że nie da się tego zrobić. Okazało się, że dało się to zrobić, mało, można było wprowadzić ten program na każde dziecko i został wprowadzony. RED

WIĘCEJ: we wtorkowym wydaniu Pulsu TygodniaZostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest