Ujawniono 13 wykroczeń — to wynik policyjnej akcji ,,Prędkość”

Skontrolowano 19 pojazdów, ujawniono 13 wykroczeń, z których 10 dotyczyło przekroczenia przez kierujących dopuszczalnej prędkości, zwłaszcza w terenie zabudowanym. W miniony wtorek na terenie powiatu kępińskiego prowadzone były działania pod kryptonimem ,,Prędkość’’.

Komenda Powiatowa w Ostrzeszowie podsumowała ponadpowiatowe działania pod kryptonimem „Prędkość”, w których udział wzięli funkcjonariusze ostrzeszowskiej i kępińskiej drogówki.

Działania prowadzone były w godzinach między 14 a 22. – Ich celem jest przede wszystkim wyeliminowanie niewłaściwych zachowań kierujących, polegających na przekraczaniu dopuszczalnej prędkości, zwłaszcza na obszarze zabudowanym – mówi asp. Magdalena Hańdziuk z KPP w Ostrzeszowie.

Podczas działań policjanci skontrolowali łącznie 19 pojazdów, ujawniając łącznie 13 wykroczeń, z których 10 dotyczyło przekroczenia przez kierujących dopuszczalnej prędkości. Za popełnione wykroczenia na sprawców nałożono mandaty karne.

Z uwagi na zbliżające się ferie zimowe, apelujemy do użytkowników dróg o ostrożność i rozwagę, które mogą pomóc w dotarciu do celu naszej podróży – dodaje asp. Hańdziuk.

 Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest