Weekendowi piraci drogowi

W ostatni weekend marca ostrzeszowscy policjanci zatrzymali łącznie 3 dokumenty prawa jazdy. Powodem zatrzymania było przekroczenie dopuszczalnej prędkości jazdy w obszarze zabudowanym przez kierujących pojazdami.

TURZE

30 marca po godz. 8.30 w miejscowości Turze policjanci zatrzymali audi A4, którym kierował 31-letni mieszkaniec województwa łódzkiego. Mężczyzna w obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 32 km/h. Ponadto policjanci ujawnili, że sprawca wykroczenia nie posiadał w ogóle uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Mundurowi ukarali 31-latka mandatem a jego pojazd został odholowany.

PALATY

W minioną sobotę po godz. 20.30 w Palatach policjanci zatrzymali samochód marki jeepa grand cherokee, którym kierował 20-letni mieszkaniec gm. Grabów. Mężczyzna w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 103 km/h. Policjanci 20-latkowi zatrzymali uprawnienia do kierowania, ponadto w związku z jego odmową przyjęcia mandatu karnego, mundurowi przeciwko niemu skierują wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Ostrzeszowie.

DORUCHÓW

31 marca po godz. 13 w Doruchowie policjanci zatrzymali do kontroli forda focusa, którym kierowała 25-letnia mieszkanka powiatu tureckiego. Kobieta w obszarze zabudowanym jechała z prędkością 109 km/h. Dostała mandat i punkty karne, policjanci zatrzymali też jej uprawnienia do kierowania.

 Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest