Wieczerza wigilijna kraszewickiej gminy (FILM)

Kilkuset mieszkańców kraszewickiej gminy zasiadło dzisiaj do wigilijnego stołu. – Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie państwu spokój i radość, niech każda chwila świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem a nadchodzący nowy 2019 rok obdaruje państwa pomyślnością i szczęściem – mówił wójt Konrad Kuświk.

Były życzenia, łamanie się opłatkiem, przygotowana przez KGW z ul. Słonecznej wieczerza i piękny koncert w wykonaniu Ogniska Muzycznego Gama.

Obecny na spotkaniu wicemarszałek województwa Krzysztof Grabowski nie ukrywał, jak bliska jego sercu jest kraszewicka gmina. Dziękował równocześnie za bardzo duże wsparcie, jakiego mieszkańcy tej gminy udzielili mu w wyborach samorządowych.

– Chciałbym życzyć państwu spełnienia tych czasami najmniejszych, najdrobniejszych pragnień, które są w waszych sercach, ale one często są tymi największymi pragnieniami – mówił marszałek. – Życzę, żeby ten szczególny okres właśnie miał olbrzymi wpływ na realizację tych najmniejszych pragnień i tych największych nadziei.Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest