Wierzę, że są dobrze przygotowani – mówi dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego

W powiecie ostrzeszowskim do matury przystąpiło 374 z 395 tegorocznych absolwentów.  W I Liceum Ogólnokształcącym nie było wyjątku.

 

W I Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie do egzaminu maturalnego przystąpiło 81 uczniów. Są też tacy, który chcą poprawić swoje wyniki z lat poprzednich.

– Bardzo się cieszę, że uczniowie zawitali do szkoły – podkreśla dyrektor Michał Błoch. – Byli tu kilka dni temu na zakończeniu zajęć edukacyjnych, a teraz przyszedł czas na egzaminy maturalne. Liczę na to, że dadzą radę.  Są dobrze przygotowani, mimo całej tej ciężkiej sytuacji związanej z nauczaniem onlainowym, z trudnościami związanymi ze sprzętem. Wierzę, że są dobrze przygotowani, oni też podkreślają, że dużo dały im powtórki, próbne matury, więc myślę, że wyniki będą zadowalające.

W powiecie ostrzeszowskim spośród 395 tegorocznych absolwentów do matury przystąpiło 374. W I Liceum Ogólnokształcącym do egzaminu dojrzałości przystąpili wszyscy absolwenci, w II LO z 35 do egzaminu zasiadło 34, w Technikum nr 1 spośród 159 absolwentów z matury zrezygnowało 9, a w Technikum nr 2 ze 120 absolwentów na egzamin zdecydowało się 109.
W miniony wtorek (4 maja) maturzyści zmagali się z językiem polskim, dzień później mieli pisemny egzamin z matematyki, a w czwartek 6 maja – czeka ich egzamin z języka angielskiego.Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest