Włamanie do domu jednorodzinnego

Nietypową godzinę włamania wybrał sobie złodziej, który w miniony czwartek około godziny 18 wdarł się przez okno do jednego z domów na terenie gminy Ostrzeszów, skąd skradł przedmioty o łącznej wartości 2500 zł. Dość wczesna godzina włamania spowodowała, że mężczyzna został dostrzeżony i rozpoznany przez świadka zdarzenia. Teraz jest już w rękach policji.

9 lipca na terenie gminy Ostrzeszów doszło do włamania. – Sprawca za cel obrał sobie dom jednorodzinny. W momencie rabunku budynek był pusty, jednak po chwili złodziej został spłoszony przez świadka, który pojawił się w rejonie posesji – mówi sierż. Martyn Kowalczyk, oficer prasowy KPP w Ostrzeszowie. –  Wczesna pora i dobre warunki atmosferyczne umożliwiły identyfikację przestępcy, który w niedługim czasie po włamaniu wpadł w ręce policji. Jak się okazało, był nim 32-letni mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego, który ma już na swoim koncie podobne przestępstwa.

Łupem włamywacza padł sprzęt elektroniczny o wartości 2500 zł. Na szczęście całość skradzionych rzeczy udało się odzyskać. Sprawę prowadzi KPP Ostrzeszów.

 Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest