Zatrzymano sprawców kradzieży z włamaniem

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Grabowie zatrzymali sprawców kradzieży z włamaniem, do jakiej doszło w Palatach. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty, a o ich dalszym losie zadecyduje prokurator.

W minioną środę Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie została powiadomiona o kradzieży z włamaniem do budynku mieszkalnego w Palatach.

– W toku wykonywanych czynności policjanci ustalili, że sprawcy po uprzednim wybiciu szyby w oknie weszli do wnętrza budynku jednorodzinnego, skąd po dokonanej penetracji pomieszczeń, zabrali w celu przywłaszczenia przedmioty o łącznej wartości 5000 złotych na szkodę 62-letniej właścicielki posesji – mówi asp. Magdalena Hańdziuk z KPP w Ostrzeszowie.

Około godziny 15 funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Grabowie zatrzymali 27-letniego mieszkańca gm. Grabów, który wspólnie i w porozumieniu z dwoma 23-letnimi mieszkańcami Ostrzeszowa dokonał włamania do domu. Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w Pomieszczeniach dla Osób Zatrzymanych na terenie Komendy Powiatowej w Ostrzeszowie oraz Kępnie.Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest