Zderzenie dwóch aut w Rojowie

Dzisiaj (2 września) przed godziną 7 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Ostrzeszowie, wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze wojewódzkiej 449 w Rojowie.

Ze zgłoszenia wynikało, że doszło do wypadku z udziałem 2 samochodów osobowych, w którym poszkodowana została jedna osoba.  – Po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i przeprowadzonym rozpoznaniu, odłączono akumulatory i zabezpieczono wycieki płynów eksploatacyjnych – mówi mł. ogn. Radosław Gatkowski, oficer prasowy KP PSP w Ostrzeszowie. – Poszkodowana z pojazdu marki Audi została zabrana do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego.  Do czasu przekazania poszkodowanej załodze pogotowia było prowadzone wsparcie psychiczne przez strażaków.

Policjanci ustalili, że kierująca audi 21-letnia mieszkanka gminy Ostrzeszów nie dostosowała prędkości jazdy do panujących na drodze warunków, w wyniku czego wychodząc z łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła bokiem w nadjeżdżającego busa, po czym wjechała do przydrożnego rowu – mówi  sierż. sztab. Marcin Parzybok, oficer prasowy KPP w Ostrzeszowie.

Kobieta została przetransportowana do szpitala w Ostrzeszowie.

fot. PSP OstrzeszówZostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest