Zgon z przyczyn naturalnych

Sekcja zwłok wykluczyła, aby do zgonu 58-letniej mieszkanki Jeleni (gm. Kraszewice), do którego doszło w nocy z minionego poniedziałku na wtorek, doszło wskutek przestępczego działania osób trzecich.

Przypomnijmy, 58-letnia kobieta z raną głowy znaleziona została przez członków rodziny w łazience. – Przybyły na miejsce lekarz stwierdził, że okoliczności śmierci 58-latki są dość niejasne, dlatego wezwał policję – poinformowała nas wtedy kom. Ewa Jakubowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.

Na terenie posesji, gdzie znaleziono kobietę pojawili się policjanci, technik kryminalistyki i prokurator, którzy mieli ustalić, czy był to nieszczęśliwy wypadek, czy też może do śmieci przyczyniły się osoby trzecie. Kobieta miała być znaleziona przez bliskich w środku nocy. Wiadomo, że policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu około godz. 7 rano, już po przyjeździe pogotowia ratunkowego.

Zarządzona przez prokuratora sekcja zwłok wykazała, że do śmierci 58-letniej kobiety doszło wskutek zatoru płucnego.Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest