Znaleziono przy nim znaczną ilość narkotyków. Wpadł przez brak maseczki

26 kwietnia około godziny 10:00 na ulicy Grunwaldzkiej w Ostrzeszowie patrol policji zatrzymał mężczyznę, który posiadał przy sobie 50 gramów amfetaminy. 23-latek z powiatu ostrowskiego usłyszał zarzuty.

W niedzielę rano, około godziny 10, patrol ostrzeszowskiej policji zauważył mężczyznę, który nie miał obowiązkowej osłony ust i nosa. Funkcjonariusze w trakcie interwencji zwrócili uwagę na nietypowe, nerwowe zachowanie się 23-latka. Nie był on w stanie określić, dlaczego zachowuje się tak niespokojnie.

– Policjanci, zwróciwszy uwagę na podejrzane zachowanie mężczyzny, zaczęli dokładniejszą kontrolę – mówi sierż. sztab. Adam Juszczak, oficer prasowy KPP w Ostrzeszowie. – Powód zdenerwowania mieszkańca powiatu ostrowskiego szybko wyszedł na jaw – miał przy sobie przeszło 50 gramów amfetaminy. Substancja psychoaktywna była zapakowana w woreczki foliowe. Funkcjonariusze znaleźli przy nim również młynek do rozdrabniania konopi.

Mężczyzna został zatrzymany, usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Grozi mu za to aż do 10 lat pozbawienia wolności.Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest