Znaleziono zwłoki Mołdawianki z raną szyi

Zwłoki 42-letniej obywatelki Mołdawii z raną szyi znaleziono dzisiaj około godz. 8 rano w jednym z budynków jednorodzinnych na terenie Mikstatu, w którym mieszka grupa Mołdawian przebywająca na terenie naszego kraju w celach zarobkowych.

Podczas wykonywanych na miejscu czynności dochodzeniowo-śledczych przez Policję okazało się, że nikt nie wie, gdzie przebywa obecnie 42-letni konkubent denatki, zarządzono więc jego poszukiwania. Po odnalezieniu (42-latek został zatrzymany na terenie Ostrzeszowa) mężczyzna został przewieziony do ostrzeszowskiej komendy, gdzie jeszcze dzisiaj zostanie przesłuchany.

– Kobieta wraz ze swoim partnerem lat 42 zajmowała jeden z pokoi tego domu, żyli oni w konkubinacie – mówi sierż. Agnieszka Szołdra, rzecznik KPP w Ostrzeszowie. – Podczas wykonywanych czynności ustalono, że konkubent kobiety wyszedł z domu przed przybyciem Policji. Uruchomiono więc wszelkie możliwe siły i środki celem zatrzymania mężczyzny i ustalenia okoliczności. Wydział Kryminalny KPP Ostrzeszów, poprzez swoje działanie operacyjne, namierzył mężczyznę w miejscowości Ostrzeszów, podczas zatrzymania nie stawiał on oporów i sprawiał wrażenie zaskoczonego.

Na miejscu zdarzenia pracuje prokurator oraz policjanci, m.in. Pracownicy Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Poznaniu.Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest