BRALIN: Pożegnają lato z Lady Pank

Zespół Lady Pank będzie gwiazdą tegorocznego festynu powiatowego ,,Pożegnanie Lata’’, który po raz kolejny odbędzie się w Bralinie.

,,Pożegnanie Lata’’ to festyn, który odbywa się corocznie od wielu lat, a od trzech lat  w Bralinie – przypomniał na zwołanej w minionym tygodniu konferencji prasowej starosta Witold Jankowski, dziękując równocześnie wójtowi Romanowi Wojtysiakowi za dobrą współpracę. – Wszystko się bardzo dobrze składa, bo i miejsce, i otoczenie, dobra atmosfera na festynie, a także przychylność władz, za co bardzo dziękuję – komplementował.
Starosta poinformował równocześnie, ze tegoroczną gwiazdą festynu będzie grupa Lady Pank. – Moje, nasze pokolenie bardzo dobrze pamięta zespoły, które zapadły nam w serca i dusze – wspominał. – Staramy się, by na festynie była grupa, która podbije serca widowni, a ta corocznie jest olbrzymia i  liczba obecnych na festynie z roku na rok się zwiększa. Świadczy to dobrze o miejscu, o czasie i artystach, którzy występują.
Oprócz Lady Pank, na scenie wystąpi tego dnia grupa Karpowicz Family i kabaret. Tradycyjnie też podczas festynu Stowarzyszenie ,,Po prosty pomagam’’ przeprowadzi akcję zbiorki krwi
Głównym organizatorem Festynu jest Powiat Kępiński, a współorganizatorem – Gmina Bralin.
– Oczywiście w ramach dobrej współpracy wzięliśmy na siebie kwestię organizacyjną pod względem technicznym, czyli przygotowanie miejsca, przygotowanie zaplecza tej imprezy, również zabezpieczenie w niezbędne media – poinformował wójt Roman Wojtysiak. – Ta jest duża impreza, uczestniczy w niej kilka tysięcy osób i organizacyjnie trzeba przygotować miejsca parkingowe, zabezpieczyć całą imprezę, a ponieważ gwiazdą wieczoru będzie Lady Pank, my również wzięliśmy na siebie obowiązek finansowego wspomożenia.
I tak Gmina Bralin zdecydowała się zasponsorować koncert śląskich szlagierów, pomoże także w organizacji innych, towarzyszących koncertom atrakcji.
Festyn zaplanowano na 26 sierpnia (niedziela), początek o godz. 21.
ŁMZostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest