Drużyna z KPP w Ostrzeszowie na wielkopolskim podium

W miniony czwartek w Żerkowie miało miejsce uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom wojewódzkiego etapu konkursu na działania profilaktyczne. Na podium stanęła dwuosobowa drużyna z ostrzeszowskiej komendy.

23 marca dwuosobowa drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie w składzie mł. asp. Magdalena Hańdziuk (profilaktyk społeczny) oraz asp. Marcin Jastrzębski (starszy dzielnicowy Rewiru Dzielnicowych w Kobylej Górze) zaprezentowała przed komisją w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu przygotowany w ramach konkursu projekt dotyczący działań profilaktycznych, pt. „Zagrożenia nad zalewem Blewązka w Kobylej Górze”.
Na szczeblu wojewódzkim do konkursu przystąpiło 51 jednostek. W klasyfikacji generalnej ostrzeszowscy funkcjonariusze uplasowali się na III miejscu zdobywając 34 punkty na 36 możliwych.
W miniony czwartek, tj. 19.04.2018 roku podczas odbywającej się w Żerkowie odprawy służbowej z udziałem komendantów policji województwa wielkopolskiego laureatom zostały wręczone statuetki oraz nagrody pieniężne. REDZostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest