KOLEJNY SPRAWCA PRZEMOCY DOMOWEJ TRAFIŁ DO ARESZTU

Sąd Rejonowy w Ostrzeszowie zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy wobec 37-letniego mieszkańca Galewic, który znęcał się psychicznie i fizycznie nad członkami swojej rodziny.

W miniony poniedziałek (9 kwietnia) funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego ostrzeszowskiej komendy policji przy współpracy wieruszowskich policjantów zatrzymali na terenie Galewic 37-letniego mężczyznę, który o godzinie 8 w miejscu zamieszkania swojej żony (gm. Kobyla Góra) wszczął awanturę, podczas której użył wobec niej gazu pieprzowego oraz paralizatora.

Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie. W toku podjętych czynności ustalono także, że toczy się przeciwko niemu postępowanie za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad członkami rodziny.

W dniu dzisiejszym (11 kwietnia) Sąd Rejonowy w Ostrzeszowie zastosował wobec sprawcy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest