KONKURS DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

W konkursie ,,Twoja Piątka Tygodnia’’ może wziąć udział każdy uczeń szkoły podstawowej z terenu powiatu ostrzeszowskiego i kępińskiego.

Wystarczy, że kiedy otrzyma w szkole z jakiegokolwiek przedmiotu jedną z najwyższych ocen (piątkę lub szóstkę, czy też otrzyma odpowiadające tym ocenom np. ,,słoneczko’’, ,,rakietę’’) – wypełni oryginalny, zamieszczony w Pulsie Tygodnia kupon (kupony zamieszczane będą co tydzień), poprosi nauczyciela o potwierdzenie oceny i dostarczy kupon do naszej redakcji w Ostrzeszowie (Twój Puls Tygodnia, ul. Piekary 6, 63-500 Ostrzeszów) lub Kępnie (ul. Kościelna 6, 63-600 Kępno). Kupony będzie też można składać w wyznaczonych punktach.

Im więcej kuponów przekażesz do naszej redakcji, tym większa szansa, że weźmiesz udział w losowaniu trzech nagród miesiąca. Na koniec – na przełomie maja i czerwca br. – wszystkie kupony (również te, które już wcześniej zostały wylosowane) wezmą udział w losowaniu nagród głównych:

1. NAGRODY GŁÓWNEJ – jednodniowej wycieczki turystyczno-edukacyjnej dla całej klasy ucznia, którego kupon został wylosowany.

2. Indywidualnych Nagród Głównych (minimum trzech).

3. Nagród Głównych Lokalnych (minimum jednej w każdej gminie) rozlosowanych wśród wszystkich uczestników konkursu z terenu poszczególnych gmin.

O nagrodach pisać będziemy systematycznie na łamach Pulsu Tygodnia. Równocześnie już dziś zachęcamy wszystkich zainteresowanych – firmy, instytucje, osoby prywatne – do przyłączenia się do naszego konkursu (kontakt z redakcją) w charakterze sponsorów nagród.

Wyniki losowań Nagród Miesiąca zamieszczać będziemy w co drugi czwartek (poczynając od 22 marca 2018 r.) na stronie pulstygodnia.pl, a następnie na łamach Twojego Pulsu Tygodnia. Tam też szukać możecie aktualnych informacji na temat konkursu.

Kupony będziemy przyjmować w naszych redakcjach do 30 maja 2018 r. do godz. 15. (w przypadku przesyłanych pocztą decydować będzie data wpływu, a nie stempla pocztowego). Do skrzynek – rozmieszczonych w wyznaczonych punktach sprzedaży – kupony będzie można wrzucać do 28 maja (poniedziałek) br.

Między 31 maja 2018 r. a 6 czerwca 2018 r. wylosujemy nagrody główne konkursu, wtedy też wyniki losowania zamieścimy na stronie internetowej gazety, a następnie na łamach Twojego Pulsu Tygodnia.

Regulamin konkursu „Twoja Piątka Tygodnia” jest dostępny w siedzibie redakcji „Twój Puls Tygodnia”.

TU TEŻ MOŻESZ PRZEKAZAĆ NAM SWÓJ KUPON:

POWIAT OSTRZESZOWSKI:

OSTRZESZÓW
– PSS SPOŁEM Nr 4, ul. Mickiewicza
– Sklep Spożywczo – Przemysłowy ”Jagienka” ul. Grunwaldzka 16
GRABÓW
– Market 10, Władysława Jagiełły 19
MIKSTAT
– Market AMI, ul. Brzozowa
KOBYLA GÓRA
– Carrefour, pl. Wiosny Ludów 5
DORUCHÓW
– Sklep G.S. Dom Chleba, ul. Ostrzeszowska 1
KRASZEWICE
– Sklep spożywczy GLOBAL (pawilon handlowy), ul. Wieluńska
CZAJKÓW
– Sklep Globi, Czajków 28

POWIAT KĘPIŃSKI:

KĘPNO
– Księgarnia ”Wolumen” Anna Zawada, ul. Rynek 13
– Sklep ”Chata Polska”, ul. Rynek 6
BARANÓW
– Sklep Spożywczo – Przemysłowy ”Victoria”, ul. Rynek 18
BRALIN
– Sklep Spożywczo – Chemiczny Lidia Wróbel, ul. Wrocławska 17
ŁĘKA OPATOWSKA
– P.P.H.U. ”SCORPION” Leszek Hadryś, ul. Pogodna 2Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest