PIERWSZE NIEOFICJALNE WYNIKI WYBORÓW

KRASZEWICE

Lokal RENTA:                    Kuświk – 145, Puchała – 82, Prędka – 54

Lokal KUŹNICA GRAB.:  Kuświk – 374, Puchała – 89, Prędka – 102

Lokal KRASZEWICE:       Kuświk – 410, Puchała – 424, Prędka – 89

Wybory w pierwszej turze wygrywa Konrad Kuświk

Radni: Jan Wojtaszek, Józef Wojtaszek, Mirosława Kaminik,  Jan Puchała, Małgorzata Broniecka, Daniel Pyrgiel, Jan Mamiak, Karol Golanowski, Halina Zdych (po losowaniu), Sylwia Kolenda, Marcin Cichosz, Jolanta Łuszczek, Artur Chowański, Paweł Ilski, Sylwester Gołdyn

OSTRZESZÓW: najprawdopodobniej czeka nas druga tura.

Nieoficjalnie Patryk Jędrowiak zdobył 49,74% głosów, Mariusz Witek 39,12% a Andrzej Manikowski 11.14%.

1. SP Nr 1: Witek –  , Jędrowiak, – , Manikowski –

2. ZS Nr 1: Witek –  , Jędrowiak, – , Manikowski –

3. I LO: Witek –  , Jędrowiak, – , Manikowski –

4. Sala sesyjna: Witek –  , Jędrowiak, – , Manikowski –

5. SP Nr 2: Witek –  , Jędrowiak, – , Manikowski –

6. Przedszkole ul. Zielona: Witek –  , Jędrowiak, – , Manikowski –

7. Przedszkole ul. Ląkowa: Witek –  345, Jędrowiak, – 511, Manikowski – 127

8. Rojów: Witek –  , Jędrowiak, – , Manikowski –

9. Olszyna: Witek – 214  , Jędrowiak, – 224, Manikowski – 42

10. Kochłowy: Witek – 68, Jędrowiak, – 64, Manikowski – 23

11. Rogaszyce: Witek –  129, Jędrowiak, – 379, Manikowski – 35

12 Szklarka Przyg.: Witek –  , Jędrowiak, – , Manikowski –

W Czajkowie przez kolejne 5 lat wójtem będzie Henryk Plichta, który zdobył 868 głosów (B. Wysota – 413).

Radni: Andrzej Puchała, Bolesław Zadka, Iwona Łuszczek, Stanisław Krzywaźnia, Jan Kędzia, Bartosz Wróbel, Marcin Gałka, Maria Kobiela, Bożena Wysota, Roman Gołdyn, Henryk Wyrwas, Paweł Sibiński, Danuta Kasperska, Ewa Wolska i Pluta Paweł.

W Kobylej Górze wójtem Wiesław Berski,

 

MIKSTAT

Burmistrzem zostaje Henryk Zieliński (za 1910 głosów, przeciw 242)

Radni: Krzysztof Mielcarek, Jacek Sikora, Łukasz Stasierski, Dominik Skrzypczak, Stanisław Błaszczyk, Stanisław Możdżanowski, Barbara Rasiak, Zbigniew Walczak, Dawid Pietralczyk, Sławomir Kmiecik, Dariusz Puchała, Łukasz Dybul, Barbara Tomala, Tomasz Skoczylas i Damian Tokarek.

DORUCHÓW

Radni: Agnieszka Modrzejewska, Agnieszka Pustkowska, Andrzej Kempa, Wioletta Biel, Florian Niełacny, Renata Płonka, Henryk Dytfeld, Sławomir Kuchta, Bartosz Piasecki, Dariusz Zimoch i Renata Przybył

DORUCHÓW

W pierwszej turze wójtem wybrana została Urszula Kowalińska

GRABÓW

Burmistrz Maksymilian Ptak



Zostaw odpowiedź

Your email address will not be published. Required fields are marked as *

Pin It on Pinterest